• Pražská 7
 • Tréninky
 • Kontakt
 • Whose Baby
 • Reporty
 • Web
 • search
 • RSS PRAGUE SEVEN 
 • Lipsko 2012

  napsal , on 5. 11. 2012, under Reporty

  Po dvou letech jsme se vrátili do haly v Lipsku, tentokrát s cílem napravit si reputaci a zahrát co nejlíp to půjde. Přes mírné zmatky a čachry se sestavami (přeci jen jsme souběžně posílali ještě jeden tým do Ilmenaou a část sedmy bloudila po Brněnských luzích a hájích v rámci TMOU) se nám podařilo vyjet ve složení Iva, Lucka, Klára, Pája, Ondra, Pítr, Pavel, Martin a hlavně posily ze 3SB Áňa a Mari (ještě jednou díky 😉 ). Měla s námi vyjet ještě Helča, ale bohužel byla den před odjezdem zákeřně přepadena nemocí.

  Sobota

  První zápas nás čekal v sobotu těsně před půl druhou hodinou odpolední a potkali jsme se v něm se starými známými Endzonis – teda, s mladší variantou našich starých známých. První halový zápas v letošní sezóně byl napínavý a vyrovnaný od začátku do konce, Pavel exhiboval parádním greatest a dostali jsme se do dvoubodového vedení. To jsme ale zvládli prošustrovat a ve výsledku o jeden bod prohrát.

  Po dvouhodinové pauze už na nás natěšeně čekala omladina Saxy Divers – tým Pizza Valiento & friends Pizza Volante. Tady jsme neponechali nic náhodě – nechtěli jsme podstatně mladší tým podcenit. Podařilo se nám dobře nastoupit a několika podařenými dlouhými jsme si zajistili vedení a zápas jsme celkem v pohodě vyhráli. Ale jak dávaly tušit ostatní zápasy mladého týmu – ještě že jsme se s nimi potkali na začátku turnaje, v průběhu víkendu se podstatně zlepšili a bez větších problémů si poradili i s Endzonis.

  Jako následujícího soupeře jsme potkali RaW (Relax and win), zkušené mástry, jejichž přesné hody a “elka” v zóně jsme nezvládali pokrýt. Naštěstí náš útok šlapal taky jak měl a zápas byl vyrovnaný – prohráli jsme rozdílem jednoho bodu a neměli jsme se za co stydět.

  Souboj s neznámými Funaten měl klidný průběh a téměř nic si z něj nepamatuju. Ale vyhráli jsme a to se počítá ;).

  Poslední sobotní zápas byl s Hallunkeny a pokud jsme chtěli postoupit do horní osmičky nezbývalo nám než vyhrát. Naštěstí se nám dařilo pronikat obranou Hallunkenů bez větších obtíží a zároveň jsme je při naší obraně trochu potrápili, díky čemuž jsme nakonec vyhráli a zařídili si třetí místo v šestičlenné skupině.

  Párty


  Doprava z haly do spací párty byla poměrně nudná, tak jsme si ji zpestřili bojovou hrou “setřes auto co jede za tebou”. To odbočíte vpravo, otočíte se o 180°, vjedete do pruhu pro odbočení vlevo a odbočíte doprava. Doma nezkoušejte… (prostě se mi navigace chytla v blbý moment, no…).

  Pártyovali jsme statečně až do pěti do rána, kdy odpadl poslední plevel a z následného deathmatch souboje mezi asi 4 němci a Klárou vyvstal jasný vítěz párty – Klára.

  Neděle

  V nedělním čtvrtfinále jsme narazili na organizátory Saxy Divers a čekal nás intenzivní a vyrovnaný zápas, který bohužel poněkud kazily hlášky (některé nesmyslné) a zbytečné diskuze o pravidlech. Nicméně jsme si nenechali vzít bojovnou náladu a s náskokem dvou nebo tří bodů jsme postoupili do semifinále. Do cesty se nám opět připletli RaW. Věděli jsme že to půjde, že musíme dávat pozor na jejich holky, na overy a na sekery. Bohužel jsme v tomhle zápase nakupili takové množství chyb, až to nebylo hezké. RaW zaslouženě vyhráli rozdílem asi 4 bodů jednoho jediného bodu.

  O třetí místo jsme se utkali s Goldfingers. Zápas opět vyrovnaný, vybudovali jsme si drobný náskok, který se nám podařilo udržet až do konce času, takže skvělé třetí místo (a pár stesků od RaW, že jsme proti nim měli hrát finále my a ne Endzonis, které porazili tuším 23:10 21:10).

  Pořadí

  1. RaW
  2. Endzonis
  3. Prague 7
  4. Goldfingers
  5. Halle (+ Beerrace +SPIRIT)
  6. SAXY DIVERS
  7. Dresden
  8. Huck jemischt
  9. Pizza Volante
  10. Erdferkel
  11. 7 Todsünden
  12. Funaten

  P.s.: A konečně se mi podařilo narvat to v té hale overem do stropu! 🙂

  :, ,

  Leave a Reply


  Notice: comments_rss_link is deprecated since version 2.5.0! Use post_comments_feed_link() instead. in /usr/share/wordpress/wp-includes/functions.php on line 3928
  RSS feed for this post (comments)
  TrackBack URI