• Pražská 7
 • Tréninky
 • Kontakt
 • Whose Baby
 • Reporty
 • Web
 • search
 • RSS PRAGUE SEVEN 
 • Whose Baby 2015

  napsal , on 17. 8. 2015, under Reporty

  Princezna byla unesena! Princeznu Agátu unesl strašlivý a zlý drak. Sami jsme na něj nestačili a tak nezbylo než požádat o pomoc smíšené družiny z okolních království a uspořádat klání proti drakovi.

  Od pátečního odpoledne jsme vše pilně připravovali na příjezd zachránců a tak jsme nakupovali, naklepávali a nakládali. Mimojiné jsme testovali i kvalitu (a množství) alkoholu, který měli v místní hospodě a tak naše výkony v sobotních hrách nebyly úplně uspokojivé.

  Naším nejlepším výkonem byla remíza s Kulatou šachovnicí (7:7) v posledním zápase dne, po prohrách s Terrible Monkeys (8:4), 3SB (14:1) a maďarskými Hallodigaz-E (10:7). Na smutek ale nebyl čas, museli jsme ugrilovat těch 60kilo masa, nespočet hermelínů a zeleniny. Baru se opět ujal Hruška a zodpovědně chystal drinky nezodpovědným pijanům, kteří se do toho i letos pořádně opřeli. Party byla vydařená, dokonce i se ctěnou návštěvou pánů z vyšších sfér, kteří naštěstí měli dost rozumu a nezdrželi se dlouho. Končili jsme těsně před východem slunce, poslední tým, se kterými jsme se loučili, byli Kreuz und Quer z Německa.

  Neděle pro nás začala ztuha, naše řady zřídly natolik, že někteří hráli bez střídání. I přesto jsme v první půli zápasu dokázali držet krok s Chupacabras, ti ale nic neponechali náhodě a ranní zápas vyhráli. Poté nás čekala odveta s Banalitou, zápas jsme chtěli vyhrát a tak jsme odhodlaně začali 4:0. Soupeř se ale rozhodně nechtěl vzdát lehce a začal nás dotahovat. Výsledné skóre bylo nakonec 9:6 v náš prospěch a my se mohli radovat z první (a poslední) výhry na turnaji. Na závěr jsme se setkali s Endzonis, kteří ani letos WB nevynechali. I přesto, že jsme párkrát dokázali ubránit a následně proházet jejich zónu, dali jsme jen 5 bodů a Endzoni zaslouženě vyhráli.

  Nespokojenost ze hry ale stoprocentně vyvažuje radost účastníků, kteří po ultimátním víkendu odjížděli spokojení domů.

  Celá Sedma si zaslouží dík za odvedenou práci, turnaj se povedl a princezna byla zachráněna!

  Takže zase za rok!

  P7 + Endzonis

  Alešovy fotky
  Finální pořadí:

  1. Yellow fever
  2. Kreuz und Quer
  3. Žbluňk
  4. 3SB
  5. Kulatá šachovnice
  6. Terrible Monkeys
  7. Hallodigaz-E
  8. Frkot
  9. Chupacabras
  10. Endzonis
  11. Prague Seven
  12. Banalita

  Spirit: Kulatá šachovnice


  Leave a Reply


  Notice: Undefined variable: user_ID in /usr/share/wordpress/wp-content/themes/p7/comments.php on line 140


  Deprecated: comments_rss_link is deprecated since version 2.5.0! Use post_comments_feed_link() instead. in /usr/share/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4864
  RSS feed for this post (comments)
  TrackBack URI