• Pražská 7
  • Tréninky
  • Kontakt
  • Whose Baby
  • Reporty
  • Web
  • search
  • RSS PRAGUE SEVEN 
  • Nejhorší turnaj všech dob – Whose Baby 2012

    napsal , on 24. 8. 2012, under Reporty

    Napsal Martin Kunc.

    Na konci letních prázdniny jsme opět pořádali každoroční turnaj Whose Baby. Již 13. ročník mixového turnaje se konal v Řeporyjích nedaleko Prahy. Turnaje se zúčastnilo celkem 12 týmu z toho 4 zahraniční a 8 českých. Sedma se letos sešla ve velice hojném počtu včetně několika veteránů. Téma turnaje bylo “Nejhorší turnaj všech dob”, bohužel si všichni turnaj užili, skvěle jsme si zahráli, party a večerní grilování bylo super a dokonce i počasí vyšlo. Velice nás mrzí, že se turnaj povedl a tímto se omlouváme všem, které jsme zklamali.

    V sobotu jsme začali s polským týmem Grand Master Flash. Ten nás bohužel deklasoval 15:0 a to především díky našim chybám a jejich dlouhým hodům. Přestože jsme měli v zápase několik pěkných šancí, nepodařilo se nám uhrát ani jeden bod. Do dalšího zápasu proti FUJům jsme vstoupili trochu lépe a alespoň jsme uhráli dva body. V dalším sobotním zápase jsme hráli proti Žluté zimnici, bohužel jsme opět prohráli a to 11:4. Sérii proher jsme nakonec dokázali zlomit v zápase proti Ježkovým vočím, které jsme suverénně porazili 11:2. V dalším zápase jsme navázali na výhru z minula a v zápase proti Paradisco jsme si výsledkem 8:3 zajistili postup ze skupiny a možný boj o finále.

    V prvním nedělním zápase jsme hráli s drážďanskými Drehst’n Deckel. Úvod zápasu jsme zvládli výborně a dlouho jsme drželi vyrovnané skóre, v průběhu zápasu nás však D’n D přehráli, zvítězili a tím nám definitivně uzavřeli cestu do finále. V prvním zápase o umístění jsme hráli dobře, bohužel jsme na 3SB nestačili. Dalším a posledním soupeřem turnaje byla Kulatá šachovnice. Začátek zápasu byl velice vyrovnaný, v průběhu hry si však vytvořila dvoubodový náskok. Ten se nám naštěstí na konci zápasu podařilo stáhnout a vyrovnat na 6:6. V posledním bodě Marfy chytil velice progresivní přihrávku od Zuzky a tím nám zajistil konečné 7. místo.

    Děkujeme všem účastníkům a organizátorům a doufáme, že se opět uvidíme na dalším ročníku Whose Baby.

    Pořadí:

    1. Grand Master Flash
    2. Prague Devils
    3. Žlutá zimnice
    4. Drehst´n Deckel
    5. FUJ
    6. 3SB
    7. Pražská 7
    8. Kulatá Šachovnice
    9. Endzonis
    10. Terrible Monkeys
    11. Ježkovy voči
    12. Paradisco

    Spirit of the Game: Terrible Monkeys

    Beer race: Grand Master Flash

    Napsal Martin Kunc.

    :, ,

    Leave a Reply


    Notice: comments_rss_link is deprecated since version 2.5.0! Use post_comments_feed_link() instead. in /usr/share/wordpress/wp-includes/functions.php on line 3844
    RSS feed for this post (comments)
    TrackBack URI