• Pražská 7
 • Tréninky
 • Kontakt
 • Whose Baby
 • Reporty
 • Web
 • search
 • RSS PRAGUE SEVEN 
 • Malšice 2011

  napsal , on 19. 4. 2011, under Reporty

  Do Malšic, na kvalifikační turnaj open divize, jsme vyrazili v celkovém počtu 12 hráčů: Ondra, František, Jirka, Hruška, Petr, PetrPi, Aleš, Michal, Sláva, Lesy, Márfy, Martin, na sobotu nám ještě dorazily posily – Steve a kluci z T.R.E.E. (aka The route 88) Jarda a Pešl. Jako morální podpora nám v sobotu sloužil Luboš.

  Ze Sedma holek si na turnaji zahrály Lucka, Laura, Zuzka a Leuš – společně s holkami ze Žluté Zimnice přivezly krásné první místo a cenu Spirit of the game k tomu. (Podrobnější info o průběhu ženské divize snad přibude časem. Přibylo. 🙂 )

  Rozdělili jsme se na párty chtivé a spánku chtivé – ti první dorazili do Malšic už v pátek po tréninku, druhá skupina dala přednost rannímu cestování. Po příjezdu na místo jsme byli překvapeni několika skutečnostmi. Jednak rozpis ještě není finální a kluci z ČALDu se nějak nemůžou rozhodnout kdo ho vlastně bude dělat :), tudíž nevíme kdy vlastně zítra hrajeme a druhak PD bar nabízí podivné kombinace alkoholických nápojů (cpt. Morgan + Absinth??). Obojí se naštěstí velmi rychle vyjasnilo – rozpis se sestavil a Morgan s Absinthem je výrazně lepší než Morgan bez Absinthu.

  V sobotu nás první zápas čekal až těsně před jednou hodinou odpolední, v sousední vesničce s poetickým jménem „Lom“ a postavil nás před favority turnaje, tým Prague Devils A. Zpočátku jsme zvládli držet krok, proměňovali své body a obranou jsme méně početné PD vyčerpávali. Tato situace bohužel neměla dlouhého trvání. Po pár bodech na nás soupeř nasadil zónovou obranu, se kterou jsme si naprosto nevěděli rady a nepodařilo se nám přes ni pronést snad ani jeden bod. Zápas skončil poměrně potupným výsledkem 15:4 3 .

  Po hodinové pauze jsme nastoupili proti Plzeňskému týmu Atrofované ruce. Věděli jsme, že tentokrát máme na to své soupeře porazit, ale že zadarmo to nebude. A nebylo. Atruc si vzali poločas s poměrně solidním náskokem asi tří bodů. V druhé půli zápasu jsme ale zvládli zatlačit a koncová siréna zazněla za stavu 11:10 pro Plzeňský tým – dohrával se bod. Podařilo se nám proměnit útok na 11:11 – následoval cap 1 (po konci času se k vyššímu skóre přičte 1 a hra pokračuje dokud jeden z týmů tohoto skóre nedosáhne). Bohužel se nám nepodařilo nasadit natolik těsnou obranu, abychom soupeři cestu k výhře nějak výrazněji zkomplikovali – prohráli jsme 12:11.

  Následoval přesun zpět do Malšic a baráž proti týmu Žlutá Zimnice – další z favoritů turnaje, který ale překvapivě podlehl běhavým FUJ A 15:2. Na tomto zápase jsem bohužel chyběl, tak jen stručně – poločas si vzala Zimnice bodem na 8:5 a v druhé půli zápasu se nám nepodařilo dát už ani jeden bod. Prohráli jsme 15:5, což nás poslalo do skupiny bojující o 9. až 12. místo.

  Díky rozpisu jsme měli i během nedělního dopoledne spoustu času na potrénování DDC. První zápas nás čekal opět až během brzkého odpoledne a opět proti Prague Devils (tentokrát ale Prague Devils B). Zde se nám podařilo nastoupit pěkně už od začátku a mladým PD jsme moc šancí nedali. Zhruba v půlce jsme zničehonic polevili a tak nějak očekávali že soupeř si bude dávat body sám, což se ukázalo býti mylným předpokladem. Naštěstí jsme se včas probrali z letargie a zápas dovedli do vítězného konce (přesný výsledek si bohužel nepamatuji, ale podle Lesyho to bylo 15:6).

  Necelou hodinu nato jsme nastoupili k našemu poslednímu zápasu na turnaji. FUJ B. Po poměrně snadném začátku, kdy jsme rychle šli do vedení 4:0 jsme znovu upadli do mírné letargie a nechali FUJe dotáhnout. Zápas se slibně dramatizoval a na obou stranách bylo několik povedených turnoverů. Ke konci času jsme dospěli se tří bodovým náskokem, ale věděli jsme, že stačí málo aby se mladší a rychlejší FUJové hecli a přejeli nás. Naštěstí jsme udrželi koncentraci a zápas dovedli do vítězného konce 14:10.

  Po nevydařené sobotě a o něco úspěšnější neděli jsme tedy z prvního kvalifikačního turnaje přivezli 9. místo ze 14 týmů.

  Na turnaji fotili: Zuzka, Hruška, Márfy a Petr

  :, ,

  Leave a Reply


  Notice: comments_rss_link is deprecated since version 2.5.0! Use post_comments_feed_link() instead. in /usr/share/wordpress/wp-includes/functions.php on line 3928
  RSS feed for this post (comments)
  TrackBack URI