• Pražská 7
 • Tréninky
 • Kontakt
 • Whose Baby
 • Reporty
 • Web
 • search
 • RSS PRAGUE SEVEN 
 • Turnaj pro nováčky a mírně pokročilé, Ladronka 2013

  napsal , on 21. 10. 2013, under Reporty

  Napsala Marťa

  Podzim je v plném proudu, listy krásně žloutnou, teploty se kvapem snižují, hráči frisbee se pomalu přesouvají z velkých venkovních hřišť do stísněných hal a venkovní turnaje končí.
  Na náš předposlední letošní venkovní turnaj jsme mohli dorazit i autobusy MHD, konal se v Praze na Strahově v sobotu 5. 10. 2013.

  Sešli jsme se oproti některým ostatním týmům v hojném počtu a hrát mohli jen ti, kteří hrají maximálně tři roky. Na rozházení, rozběhání, prokroužení kotníků a protažení před prvním raním zápasem s Dream Teamem jsme se sešli všichni: Danka, Lucka, Martina Ř., Stáňa, Martina, Bebe, Horst, Palo, Michal, Zdeněk T., Martin K. a Reki.

  Dream Team přijel pouze v šesti lidech a po dohodě s Frozen Angels, kterých bylo také málo, se na některé zápasy spojili a půjčovali si navzájem hráče.
  Někteří z nás, když jsme žádný zápas nehráli, vypomáhali jak Dream Teamu tak i Frozen Angels.

  Hráli jsme pět zápasů. Den jsme začali remízou s DT. Zápas byl celkem napínavý, ale na obou stranách se projevilo to, že to byl první ranní zápas, měli jsme občas zbytečné záhozy i dropy. Palo špatně došlápl při doskoku a vymknul si kotník a musel pak odjet domů.
  Na poslední zápas se k nám přidal Márfy.

  Dále jsme měli dvě výhry – se Sfinx a s Frkotem a dvě prohry – se Září a s Frozen Angels.
  Celkově jsme skončili 3.

  Celý den se každý z nás učil něco nového, pro některé hráče to byl první nebo jeden z prvních turnajů v životě. Zkoušeli jsme si různé útočné i obranné taktiky a každý si zahrál. Hra byla plynulá a Lesy, který se na nás přišel jen koukat a radit nám, nás docela chválil.

  Myslím, že jsme si každý turnaj skvěle užili, vládla tam pohodová atmosféra, bylo krásné sluníčko a dalo se běhat jen v tričku a šortkách. U hřiště byla hospoda a mimo Lesyho nás přišli aspoň na chvíli podpořit i Aleš, Zdeněk a Lída.

  Palec nahoru dostává Bebe, který dal za celý turnaj asi pět handblocků!

  Napsala Marťa

  :, ,

  1 Comment for this entry

  Leave a Reply


  Notice: Undefined variable: user_ID in /usr/share/wordpress/wp-content/themes/p7/comments.php on line 140


  Deprecated: comments_rss_link is deprecated since version 2.5.0! Use post_comments_feed_link() instead. in /usr/share/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4864
  RSS feed for this post (comments)
  TrackBack URI