• Pražská 7
 • Tréninky
 • Kontakt
 • Whose Baby
 • Reporty
 • Web
 • search
 • RSS PRAGUE SEVEN 
 • Jilemnice Lowcost 2010

  napsal , on 20. 12. 2010, under Reporty

  O víkendu 4. – 5.12.2010 se konal jak Jilemnický Lowcost pořádaný týmem Žlutá Zimnice, tak zahraniční turnaj Bayrojt. Oba byli pro náš tým Pražská sedma velmi lákavé, proto jsme nakonec utvořili dvě skupiny a vydali se na oba turnaje. Naše česká výprava směr Jilemnice odjížděla v pátek večer ve složení Iva, Lea, Ondra, Hruška, Márfy, Pavla, Lesy a Vídeňské posily Éfa a Richie. Jelikož už jsme od začátku věděli, že nás nebude asi dost, dohodli jsme se s pár dobrovolníky z týmu Velká Morava na vytvoření společného týmu, který byl později nazván POVL. Z Velké Moravy nás přijeli podpořit a posílit Miguel, Týnka a Martin.

  Na turnaj jsme vyráželi až v sobotu ráno, jelikož nám bylo sděleno, že to bude z organizačních důvodů pro Zimnici lepší. Nemělo cenu se nějak dohadovat, domácí postel je stejně pohodlnější a večerní párty nás čekala ještě v sobotu večer. 🙂

  Již po cestě na turnaj vznikl, při diskuzi kdo umí co německy, náš pokřik „Waschmachine ist kaput ….. kaput, kaput, kaput!“

  Dorazili jsme trochu později, než bylo v plánu, ale jelikož tým Figurky Slonů, s kterým jsme měli hrát první zápas, také nedorazil, nebyl důvod se stresovat. Nakonec jsme přijeli akorát tak, že jsme se ihned po příjezdu převlékli a šli si odehrát cvičný zápas sami se sebou. Rozdělili jsme se na tento zápas na dva týmy a rozcvičili se hrou. Kolik to skončilo nevím, nebylo to ani důležité. Do tabulky se to nezapočítávalo.

  Po malé, hodinu a půl trvající pauze jsme naskočili na náš první ostrý zápas, který jsme hráli proti Východnímu bloku. Hra měla dobrý spirit. Byla akční, ale bez faulů. Tento zápas se nám podařilo vyhrát.

  Třetí, resp. druhý ostrý zápas jsme hráli až po 2,5h trvající pauze, proto se část našeho týmu rozhodla, že půjde prozkoumat Jilemnici. V sobotu odpoledne je již však všude zavřeno, takže po malé okružní „jízdě“ po zledovatělých chodnících jsme se vrátili zpět do haly. Tam jsme se ještě malinko občerstvili a šli nastoupit na důležitý zápas proti Žluté Zimnici B. Ten jsme po velkém a celkem vyrovnaném boji vyhráli.

  Pro sobotní den už to bylo z hraní vše. Nastal čas na sprchu a hlavně – pivní závod. Tým Žluté Zimnice si pro nás připravil velmi zajímavou hru se zvířátky, ale místo piva se tentokrát čepovali panáky ve stylu kubánského rumu. Na výběr byl Cpt. Morgan a Havana. Tento závod vyhrál náš tým POVL.

  Rumový závod

  Následoval odchod do centra na večeři, kde nás obsluhovala slečna v převleku anděla a občas k nám zavítala i čertice. Mikuláše jsme bohužel už nestihli, takže dárečky jsme nedostali, ale dobré teplé jídlo nám bohatě stačilo. A naši dobrou náladu ještě podpořily hračky z dětského koutku, který byl hned vedle stolu. 🙂

  Při návratu do haly jsme se ještě sem tam zkoulovali a vyváleli ve sněhu. Sněhové podmínky na to byly přímo ideální.

  Večerní párty se rozjela ve velkém stylu. Kuba ze Zimnice ještě s dalšími pomocníky vytvářeli skvělé míchané drinky, rozlévali panákové TGV (tequila, gin, vodka), Malibu a další tekuté dobroty. DJ hrál skvělé taneční pecky, na které se rozhýbalo mnoho tanečníků a tanečnic, venku se na chvíli strhla FUJema vyvolaná sněhová bitva a někteří se dali na hru pantomimy. Pár slabších povah odpadlo již před půlnocí, ale hodně lidí pařilo ještě dlouho po ní. Konečnou sestavu, která vydržela až do zavírání baru (cca 5h ráno), tvořili 2 členové týmu POVL, 1 člen HJ a asi 5 členů z řad pořadatelů – Žluté Zimnice.

  Jelikož jsme v sobotu vyhráli všechny zápasy a postupovali tak ze skupiny z prvního místa, první nedělní zápas nás čekal až v krásných 12h. Spánek jsme mohli mít tedy přímo medvědí.

  Týna s Martinem ještě dopoledne vyrazili do Jilemnického muzea na místní zajímavosti, na výstavu betlémů a hlavně na největší místní lákadlo – na pohyblivý betlém, který se pyšní největším počtem pohyblivých figurek v Evropě.

  První nedělní (již semifinálový) zápas nás čekal opět proti týmu Východní blok. Ten jsme díky našim velmi zkušeným hráčům a hráčkám vyhráli a postoupili tak do samotného finále proti domácímu týmu Žlutá Zimnice A. Tento zápas byl velmi velmi vyrovnaný, ale díky dřině, litrům potu, dobrému spiritu a velké motivaci jsme ho dotáhli do vítězného konce 13:11.

  Jako odměna nás čekala cesta domů, do pohodlných, teplých pelíšků. Každý z nás si s sebou odvezl plno krásných vzpomínek, dobrou náladu a plno nových hracích zkušeností.

  Konečné pořadí:

  1. POVL
  2. Žlutá zimnice A
  3. Žlutá zimnice B
  4. Východní blok
  5. Hairy Jet
  6. FUJ
  7. Prague Devils
  8. Kulatá šachovnice
  9. The Road 88

  Spirit vyhrál tým FUJ.

  Naše skupina:

  • POVL
  • Východní blok
  • Žlutá Zimnice B
  • FUJ

  Druhá skupina:

  • Kulatá Šachovnice
  • Žlutá Zimnice A
  • Hairy Jet
  • FUJ
  • Prague Devils
  :,

  Leave a Reply


  Notice: Undefined variable: user_ID in /usr/share/wordpress/wp-content/themes/p7/comments.php on line 140


  Deprecated: comments_rss_link is deprecated since version 2.5.0! Use post_comments_feed_link() instead. in /usr/share/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4864
  RSS feed for this post (comments)
  TrackBack URI