• Pražská 7
 • Tréninky
 • Kontakt
 • Whose Baby
 • Reporty
 • Web
 • search
 • RSS PRAGUE SEVEN 
 • Fujárna 8.1.2011

  napsal , on 9. 1. 2011, under Reporty

  Právě máte tu možnost přečíst si první turnajový report letošního roku. Ale měli byste hned na začátku znát důležitou informaci – tento report v tomto znění vzniká pouze a jenom proto, že jsem se stala obětí velice násilného-brutálního-psychického vydírání od pana Františka Havlíka (tímto bych mu velmi NEchtěla poděkovat 8-)).

  Jak na Nový rok, tak po celý rok. Proto jsme se rozhodli navštívit turnaj určený hlavně pro začínající hráče s doufáčkem, že se nám podaří ukořistit nějaké to medailové místo, které nám zaručí stupně vítězů po celý rok. (Vzhledem k výsledku je moc dobře, že máme v týmu samé rozumné lidi, kteří nevěří na žádné hloupé pověry.)

  Naše brutální sestava se až na malé výjimky (viď o nejméně 10 minut zpožděný Pepíku a o dalších nejméně 10 minut Jardo) sešla vzorně před půl osmou před nafukovací halou Koltářkou. Naši soupeři pro první zápas – Fujové – se také alespoň ve většinovém počtu vzorně sešli na stejném místě. Bohužel pan správce se na sraz dostavil (s doznívající nebo začínající – těžko říct – opicí) až pěkných pár minut po nás. Na rozcvičení nám tedy zbyly pěkné 3 minuty. Což nám zaručilo hned první prohru.

  Tato skutečnost nás ale nikterak nezlomila a v nezměněné nabušené sestavě (ve složení: kapitán Martin Ř., zkušená hráčka z dalekých krajů Kamča, uměvavá Pavla, nováčkyně Lucka, ta co není mluvčí kapitána, což jsme si jasně vyjasnili Zuzka, Lesy s pochroumaných kotníkem, chytající brutální přihrávky Petr, rychle běhající a uvolňující se Marfy, no a výše zmínění zpoždění pánové) jsme nastoupili proti Stromaskám. Taktika dump – swing – do zóny nebo dump – swing – dump – swing – do zóny, krásně zafungovala a způsobila nám první vítězství. To nás sice posílilo na PDčka, ale když jsme si všimli, že s nimi hrajeme vyrovnaně a mohli bychom to zdárně dotáhnout do konce, radši jsme hrát přestali a nechali je, aby o 3 body vyhráli, neboť jsme nechtěli narušit místní ekosystém. Tým 88 jsme ale rozdrtili a tím jsme byli zařazeni do super kolečka, z kterého jsme vyšli jako 4. ve skupině.

  Je ale naprosto zjevné, že jsme za tuto skutečnost nemohli a stejně tak jsme mohli být 2. ve skupině a tedy bojovat o 3. medailové místo, místo toho jsme si vybojovali místo 7. nad týmem z Brna. A ani toto místo nemůže zakrýt to, že jsme hráli hezky a po většinu času organizovaně. Přítomní si jistě vybaví podařenou akci, jak jsme oddumpovali hodili na swing a ten to poslal do zóny na bod (to, že si každý vybaví jinou situaci, je jedině dobře).

  Turnaj nakonec ovládli Prdi a Spirit získal tým ze spodu tabulky (ale zato s naším zástupcem) Stromasky. První tři místa a spirit byli obdarováni pořádajícím týmem výbornými, jak mohu na vlastní chuť potvrdit, dorty.

  :,

  1 Comment for this entry

  • Aleš

   To nás sice posílilo na PDčka, ale když jsme si všimli, že s nimi hrajeme vyrovnaně a mohli bychom to zdárně dotáhnout do konce, radši jsme hrát přestali a nechali je, aby o 3 body vyhráli, neboť jsme nechtěli narušit místní ekosystém
   :)))

  Leave a Reply


  Notice: comments_rss_link is deprecated since version 2.5.0! Use post_comments_feed_link() instead. in /usr/share/wordpress/wp-includes/functions.php on line 3928
  RSS feed for this post (comments)
  TrackBack URI