• Pražská 7
 • Tréninky
 • Kontakt
 • Whose Baby
 • Reporty
 • Web
 • search
 • RSS PRAGUE SEVEN 
 • Wolkersdorf 2010

  napsal , on 23. 11. 2010, under Reporty

  Další z turnajů zimní sezóny 2010 se konal ve Wolkersdorfu, malém městečku poblíž Vídně. Hráli jsme v sestavě posílené o dvě hráčky týmu Prague Devils, Ivču a Evču (díky moc za podporu, holky!).

  Zhruba tří a půl hodinová cesta uběhla bez větších komplikací – do haly jsme dorazili po půlnoci a po krátké meditaci nad partičkou Bangu jsme se odebrali na lůžka.

  První zápas nás čekal v sobotu lehce po desáté. Po rozběhání, protažení a v rámci možností i rozházení jsme nastoupili proti Cheek2Cheek. Ve hře plné chyb, nepřesností a záhozů měli Cheek2Cheek zcela jasně navrch a přehráli nás 13:3. K následujícímu zápasu proti pořadatelskému týmu Spin jsme nastoupili odhodlaní předvést že máme na víc. Zlepšení bylo sice znatelné, ale k vítězství nám nestačilo – prohráli jsme 12:8. Poslední sobotní zápas, proti růžovým Chuck Bronson, jsme po vyrovnaném začátku v půli povolili a nástup soupeře jsme nezvládli zachytit – prohráli jsme 16:9.

  V neděli jsme měli odehrát celkem čtyři zápasy. První, proti Tiefseetaucher, opět jsme s nimi ze začátku drželi krok, ale v průběhu zápasu jsme odpadli a prohráli 14:8. Následující zápas proti B-Bears byl na začátku poznamenán poněkud nešťastnou obranou, kdy jsem loktem nechtě rozsekl útočníkovi tvář. Naštěstí se brzy vzpamatoval. B-Bears jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale v samotném závěru jsme vyrobili několik hrubek, které soupeř potrestal a prohráli jsme 13:9. Tato prohra nás poslala do křížového zápasu proti našim přemožitelům ze sobotního odpoledne – týmu Chuck Bronson. To už to začínalo vypadat, že skončíme bez jediné výhry poslední. Naštěstí se začalo projevovat, že už jsme přeci jen sehranější a že se zlepšila naše sebekontrola – chyb jsme dělali podstatně méně než v předchozích zápasech. Konec času nás zastihl za stavu 9:9. Naštěstí jsme udrželi nervy na uzdě lépe než naši protivníci a mohli jsme si tak na turnaji připsat první výhru – 10:9. Nyní nás čekal už jen boj o umístění – v našem případě o deváté místo. Tentokrát proti našemu dopolednímu soupeři – týmu Tiefseetaucher. To že jsme působili sehraněji a klidněji než po celý předchozí průběh turnaje byl patrně fakt, protože i v tomto zápase se nám dařilo držet s protihráči krok. A opět jsme ke konci času dospěli se skóre 9:9. A v napínavém finiši se podařilo donést disk do zóny našemu týmu – takže druhé vítězstí na turnaji – 10:9.

  Kromě nás jela na turnaj i Žlutá zimnice, která se dostala až do finále, kde v napínavém boji podlehla týmu Upsadaisy 13:16.

  Na turnaj jsme jeli v této sestavě:
  Ivča (PD), Evča (PD), Zuzka, Nela, Marfy, Jirka „Hruška“ Tomášek, Petr Záloha, Zdeněk a Martin Řezník.

  Fotky z turnaje:
  http://baxteros.profitux.cz/Foto/frisbee/20101119-21_Wolkersdorf/
  http://marfy78.rajce.idnes.cz/2010_11_Wolkersdorf_Frisbee/
  http://martinova.galerie.cz/4960542-2010-11-20-wolkersdorf
  http://rakdar.galerie.cz/4969739-wolkersdorf-2010

  Detailní výsledky turnaje naleznete na jeho webových stránkách.

  :,

  Leave a Reply


  Notice: comments_rss_link is deprecated since version 2.5.0! Use post_comments_feed_link() instead. in /usr/share/wordpress/wp-includes/functions.php on line 3879
  RSS feed for this post (comments)
  TrackBack URI