• Pražská 7
 • Tréninky
 • Kontakt
 • Whose Baby
 • Reporty
 • Web
 • search
 • RSS PRAGUE SEVEN 
 • OLGOJ CHORCHOJ TROPHY VII. aneb Turnaj za odměnu

  napsal , on 1. 10. 2012, under Reporty

  Napsala Marťa.

  „Olgoj je nejlepší turnaj, pojeďte, je to turnaj za odměnu“. Kdo poslechl, nelitoval, kdo nejel, přišel o víkend plný písku, srandy, sluníčka, koupání, bruslení a i trochu toho ultimate. I přes předpověď počasí se v pátek kvečeru roztrhly mraky, sluníčko lákalo na cestu a Sedma vyjela dvěma auty směr Plzeň. Jelo nás jen devět, Jirka S., Márfy, věčně zraněný Hruška, Pítr, Lesy, Lída, Lucka, Klára s bolavým kolenem a Martina. Naštěstí se na písku hraje jen v pěti, takže poté co jsme si vyžádali pomoc Ondry z Opic a občasnou výpomoc Ivy s Leou, jsme mohli v pohodě hrát.

  Do ranního zápasu jsme nastoupili plni radosti a síly, dvakrát jsme přeběhli hřiště a sil začalo ubývat, ale co nestačily nohy doběhnout, rybička zachránila, později už někteří padali do písku jen tak. Bohužel jsme hned první zápas, tak jako všechny ostatní, prohráli. Naštěstí jsme si mohli zahrát s tradičním olgojovským týmem Little Secret. Hezky nám po zápase zazpívali písničku a dostali jsme od nich i maličkého nafukovacího krokodýlka na památku. V neděli poslední zápas o sedmé místo s Chlupatou žábou byl velmi vyrovnaný, prohráli jsme jen o jeden bod.

  Mezi zápasy ti aktivnější z nás vytáhli brusle, většina se šla koupat do řeky a odpočívat, někteří dokonce hráli Agricolu nebo Bago.

  Večerní párty nezklamala, a hlavně ani P7 nezklamala, Pítr s Klárou vyhráli párty a domů si odnesli krásný diplom. Patří jim velké uznání, neboť ráno vstali a nastoupili hned do prvního zápasu.

  Pivní závod byl netradiční, velmi zábavný a i zde si Sedma vedla celkem dobře. Dvě dvojice musely ve dvou „překotrmelcovat“ šířku hřiště a na druhé straně pátého člena zahrabat do písku.

  I když jsme skončili 8., hra nás bavila, každý si skočil rybu a přece jen jsme nějaké to první místo také urvali! Ještě několik dní potom jsme všichni nacházeli zrnka písku, která nám připomínala pohodový víkend.

  Pořadí:

  1. Prague Devils
  2. 3SB
  3. SOFT
  4. Žlutá Zimnice
  5. Little Secret
  6. Atruc
  7. Chlupatá Žába
  8. Pražská 7

  Fotky

  Hruškova galerie
  Napsala Marťa.

  :, , ,

  Leave a Reply


  Notice: comments_rss_link is deprecated since version 2.5.0! Use post_comments_feed_link() instead. in /usr/share/wordpress/wp-includes/functions.php on line 3928
  RSS feed for this post (comments)
  TrackBack URI