• Pražská 7
 • Tréninky
 • Kontakt
 • Whose Baby
 • Reporty
 • Web
 • search
 • RSS PRAGUE SEVEN 
 • O vánoční trubku 2012

  napsal , on 10. 12. 2012, under Reporty

  Napsal Aleš.

  Rok se s rokem sešel a aby nám nebylo líto, připravil nám Kraky opět turnaj O vánoční trubku. A s vidinou výhry dortu v trubkovském stylu jsme se stejně jako loni s nadšením zúčastnili. Účast byla kamuflována jako sehrávací turnaj B-teamu před hradeckou řeží o postup na mistrovství republiky. Pokus o kultivaci té sběře (Jana, Lucka, Klára, Lída, Martina, Marfy, Lesy, Horst, Petr, Michal, Aleš, Bebe, Luboš), co tam byla, si vzal na starost Lesy, který se snažil vylepšovat herní projev zejména po taktické stránce. A v neposlední řadě taky náladu v týmu. Pokyny nás ale nepřetěžoval, zřejmě tuší, že víc než jeden za zápas nikdo neudrží…

  A i když se turnaj nekonal v krásné hale ve krásném Rtyni v Podkrkonoší, ale v Radotíně, bylo nás 13 a ne 7 a ½, točili Gambrinus za 25 místo Krakonoše za 16, Jaroušek se neožral a nezranil a byla menší zima, bylo to vlastně stejné jako loni.

  První zápas jsme hráli opět s TREE a stejně jako loni to o trochu prohráli.

  Druhý zápas jsme hráli opět s Trubkama a stejně jako loni to o trochu prohráli.

  Třetí zápas jsme nehráli s Márovým harémem (a.k.a. Czech Republic U18 women), ale s FUJ. Fan to byla jenom ze začátku, kdy jsme se přehledem proměňovali útoky a vedli o 2 body. Potom jsme neuváženě nasadili zónu, což je inspirovalo a Xao na markru se ukázal být neřešitelným problémem. Asi stejně jako Zimnice vyznáváme taktiku „zhoršený útok v 2. polovině hry“.:)

  Čtvrtý zápas jsme nehráli s Žábou, ale s ČaG, což neznamenalo České arcibiskupské gymnázium, ale Čuk a Gek. Taková juniorská skororeprezentace plus Ráchel. Tým, který to všechno předtím rozsekal. Pořád jsem na pochybách, jestli jsme hráli tak dobře nebo oni na to tak kašlali, ale zápas to byl vyrovnaný. Ale nakonec se mládí přeci jen ukázalo zkušenějším.

  Nezbývá tedy než ocitovat konec loňského reportu: „Z turnaje jsme si tedy nakonec odvezli hezké páté místo a potvrdili si, že i B tým dokáže něco sehrát a semtam se na jeho hru dá koukat„.

  Pár fotek

  Napsal Aleš.

  :, ,

  Leave a Reply


  Notice: comments_rss_link is deprecated since version 2.5.0! Use post_comments_feed_link() instead. in /usr/share/wordpress/wp-includes/functions.php on line 3928
  RSS feed for this post (comments)
  TrackBack URI