• Pražská 7
 • Tréninky
 • Kontakt
 • Whose Baby
 • Reporty
 • Web
 • search
 • RSS PRAGUE SEVEN 
 • MČR 2012 (23. 6. – 24. 6. 2012)

  napsal , on 3. 7. 2012, under Reporty

  Napsala Lucka

  Bylo krásné sobotní dopoledne a v malé vesničce jménem Prosetín, jenž leží hned za Silnicí a Hlínou, se všemožně začínal hemžit nejen, ale především Sedmopičí lid.

  Z hemžení Sedmopičích žen se však rázem stalo tajtrlíkování okolo hřišť, nudně nazývané rozcvičování. Blížil se jejich první zápas v poledne s oranžovými ženami z Velké Moravy.

  Tým 7opic však do zápasu skočil po hlavě a s nadšením, proto byla porážka Moravaček jasná.

  Nadšené z prvního úspěchu se připravovaly na poněkud tvrdší boj s Pražskými Ďáblicemi. A to především poleháváním v odpočinkovém stanu, příležitostným pozorováním Sedma kluků válčících na hřišti a pojídáním sušenek. Opojení z prvního vítězství bohužel mírně zastínilo jejich úsudek, a tak se nedostatečně připravené, ale plné energie, vrhly na hřiště. I přese všechnu Sedmopičí snahu, tento ďábelský zápas nakonec zaslouženě vyhrály PD ženy.

  To ale Sedmopice nijak nerozházelo. Chvilku si oddechly a s vědomím že musí vyhrát, nastoupily do baráže s PíTruc. Byl to zápas plný turnoverů z každé strany, ale PíTrucačky si zvládly dát jen 4 body než je 7opic dokonale převálcovalo 15:4. Díky vítězství v baráži se všech 16 Sedmopic dostalo do nedělního semifinále.

  Následovala sprcha a večeře. Po večeři se na hřišti pod hrozbou přibližujícího se zavlažovače konala Valná Hromada. Ta ale nikoho nezajímá, že? Pokud ano, tak na frisbee.cz se určitě nějaký malý odstaveček najde 🙂.

  Vlastně vůbec netuším co v sobotu ti Sedma kluci nakonec vyválčili, ale asi to nic moc nebylo…🙂

  Po Valné Hromadě se část Sedmy odebrala hrát Bang! a zvířátka, část pobíhala okolo většinou s pivem v ruce a část číslo 3 se zcela asociálně odebrala spát. Dříve či později ovšem zalehli všichni s vidinou zítřejších namáhavých zápasů.
  V neděli ráno jsme se všichni a všechny probudili poněkud rozlámaní, ale odhodlaní vyhrát co nám rozpis na neděli přichystal.

  Pro 7opic začal den semifinálním zápasem s Fuj. Zápas to byl velice vyrovnaný, ale nakonec k Fují smůle dopadl vítězně pro 7opic. A nyní přichází fanfára: tramtara dá! Postoupily do finále! Bohužel záhy se objevuje doplňující a ne tak veselá informace: opět hrají proti silným PD ženám.

  Do zápasu zbývají 2 hodiny a rozkaz zní: Odpočívat, odpočívat, odpočívat a hodinu před zápasem taktický sraz. Všechny ženy tedy odpočívaly, odpočívaly, odpočívaly a hodinu před zápasem se takticky srazily. Taktizování a tajtrlíkování okolo hřiště nabralo na síle. Sedmopice byly připraveny na zápas, ovšem PD také.

  Zápas začal. Od dohrajivší Sedmy v kategorii open se Sedmopicím dostávalo veliké podpory. Hrálo se vyrovnaně. Když jedna strana získala sotva bodový náskok druhá ho dotáhla. Ženy ze 7opic si bohužel nechaly chvíli před koncem času PD mírně utéct. Čas skončil se skóre 8:10. Nic ale nebylo ztraceno, stále existovala naděje – cap 1. Sedmopicím se podařilo dát další bod. Skóre je 9:10. Oba týmy opět nastupují na lajnu. Atmosféra je neskutečně napjatá. Hraje se dlouho, ale nakonec chytá disk v zóně jedna z PD žen (konečné skóre – 9:11). Prague Devils propuknou v nadšený jásot. Tým 7opic skončil na druhé medailové pozici. Mají stříbro! I to je úspěch! A ještě k tomu jsou vítězky v kategorii Spirit of the game!

  Mužská delegace Pražské Sedmy ale také neskončila úplně špatně. Sice si z nějakého neznámého důvodu nechala utéct to typické Sedmácké sedmé místo, ale i osmé stojí za to 🙂.
  Každopádně i když nikdo z nás nevyhrál zlatou medaili, ten víkend stál za to. A o vítězství přeci nejde! (Tedy…všem až na Prague Devils
  🙂)
  Na závěr několik výsledků:

  Pořadí ženy
  1. Prague Devils
  2. 7 Opic
  3. Velká Morava
  4. FUJ
  5  Yellow Block
  6. PeaceEgg

  Pořadí open
  1. Prague Devils
  2. Yellow Block
  3. Tree Monkeys A
  4. FUJ
  5. PeaceEgg
  6. Velká Morava
  7. Figursky Slonů
  8. Prague 7
  9. 3SB
  10. Tree Monkeys B
  11. Atruc

  :, ,

  Leave a Reply


  Notice: comments_rss_link is deprecated since version 2.5.0! Use post_comments_feed_link() instead. in /usr/share/wordpress/wp-includes/functions.php on line 3928
  RSS feed for this post (comments)
  TrackBack URI