• Pražská 7
 • Tréninky
 • Kontakt
 • Whose Baby
 • Reporty
 • Web
 • search
 • RSS PRAGUE SEVEN 
 • Kvalifikace Open 2013

  napsal , on 6. 2. 2013, under Reporty

  Napsal Michal

  V Dolní Cerekvi se uskutečnila kvalifikace na mistrovství ČR v kategorii Open. Turnaj to byl velmi bojovný. Bylo vidět spoustu ryb včetně takových, při kterých hráči otevřeli únikový vchod a skončili téměř venku ve sněhu nebo takových, kdy platilo pořekadlo, že hlavou zeď nezboříš. V boji o pět postupových míst nakonec byla úspěšná tato pětice: Tios, Žlutá Zimnice B, Atruc, Figurky Slonů a Velká Morava.

  Náš B-tým prošel kvalifikací ve složení: Márfy, Petr, já (Michal), Bebe, Martin Kunc, Franta (2), Michal z Tree a Vláďa z Dream Teamu. Jak se nám dařilo?

  Tree – P7B 12:0

  První zápas byl proti Tree a vůbec se nám vůbec nepovedl. Dali jsme jen jeden bod a ten jsme si ještě ani neuhádali, naopak Tree předvedli daleko více progresivních hodů a užili si první zápas nad očekávání.

  Fuj B – P7B 6:7

  Druhý zápas ve skupině jsme dokázali těsně vyhrát, když jsme měli na konci zápasu trošku více sil a více štěstí než náš soupeř. Je nutné ocenit, jak se statečně Fujové drželi, ikdyž hráli se 3 slečnami.

  Tios – P7B 13:2

  Zápas s Tiosem byl pro nás svátkem, neboť jsme věděli, že nastupujeme proti opravdu elitnímu výběru. Dost možná jsme v tomto zápase podali náš nejlepší výkon na turnaji, což se bohužel nepromítlo do skóre, což je dáno naší až neuvěřitelnou schopností kazit útoky na poslední možnou chvíli. Myslím, že objektivnější skore by bylo 13:6.

  MA – P7B 9:4

  Nejdůležitější zápas turnaje o to, zda spadneme do skupiny o poslední místa či zda budeme pokračovat v pavoukovi. Ze začátku to vypadalo, že budeme s Mosquito Attack držet krok. MA vedli 3:1, ale hned jsme se dotáhli na 3:3, ale pak to s námi šlo s kopce a do konce zápasu jsme byli schopni dát už jen jeden bod a prohráli jsme 9:4.

  Fuj B – P7B 5:6

  Zápas, od kterého jsem si sliboval přesvědčivou výhru, začal slibně našim vedením 2:0, ale pak se to rychle obrátilo na 4:2 a celou polovinu zápasu jsme dotahovali. Naštěstí jsme dotáhli na 5:5 a poslední bod byl plný turnoverů a zvítězit mohlo dát kterékoliv družstvo, avšak naštěstí jsme měli trochu více sil a štěstí.

  Chupacabras – P7B 5:3

  Nejnervóznější zápas turnaj, ve kterém se obě družstva prala o každý bod. Zápas začal nevídanou sérií 11 turnoverů a ještě po 7 minutách hry svítilo na tabuli skóre 0:0. Jako první jsme skórovali my, ale Ch. rychle obrátili skóre. Celý zápas jsme hráli na doraz, na poslední dva body jsme dokonce stáhli sestavu a do posledního bodu jsme žili. Naneštěstí místo vyrovnání na 4:4 přišel vítězný bod Ch. a na nás zbylo až 14.místo.

  Celkově je kvalifikace výsledkově zklamáním. Nicméně si tým dobře zahrál, částečně se sehrál a místy si dokázal, že jde hrát s každým, avšak si mnohdy dokázal, že umí velmi rychle darovat body jakémukoliv soupeři. Věřím, že do mistrovství vychytáme ještě několik věcí a uhrajeme v Brně daleko lepší výsledek. V každém případě jsem si díky celkem úzké sestavě v Dolní Cerkvi parádně zahrál a těším se do Brna!

  Napsal Michal

  :, , ,

  Leave a Reply


  Notice: comments_rss_link is deprecated since version 2.5.0! Use post_comments_feed_link() instead. in /usr/share/wordpress/wp-includes/functions.php on line 3928
  RSS feed for this post (comments)
  TrackBack URI