• Pražská 7
 • Tréninky
 • Kontakt
 • Whose Baby
 • Reporty
 • Web
 • search
 • RSS PRAGUE SEVEN 
 • Byli jsme ve Wolkersdorfu

  napsal , on 19. 12. 2012, under Reporty

  Napsal Aleš.

  Protože to nikdo jiný neudělal a vzpomínky se vytrácejí, alespoň krátký pozdní report z turnaje ve Wolkersdorfu, než to všechno zapomeneme. Informace jsou kusé, neb se turnaj konal skoro před měsícem, 24.-25.11.
  Na tradiční turnaj pořádaný rakouskými SPIN ve vinařském městečku kousek od Vídně jsme vyrazili v sestavě: Zuzka, Hanka, Pítr, Franta, Marfy, Petr, Aleš a Hruška. Z Opic jsme si půjčili Káju, neb ostatní naše děvčata úspěšně reprezentovala na PD Hale (3. místo a výhra nad PD, report taky asi žádná nenapíše… 🙂 ). V sobotu večer přijel Martin, který byl ještě toho rána v Tallinu, aby si to cestování pořádně užil.

  V sobotu jsme hráli ve skupině s Kreuz & Quer Regensburg, Upsadaisy a týmem Spezi, ze kterého se vyklubali mnichovští Tiefseetaucher. Hrálo se nonstop 22 minut easymix, nejméně dvě holky na lajně.

  První zápas v sobotu ráno proti Kreuz & Quer Regensburg jsme vyhráli, to je všechno, co si pamatuju.
  Druhý zápas proti Spezi už byl mnohem vyrovnanější, mnichovský tým méně kazil a porážka byla na světě. Ale o moc nebylo.
  V třetím zápase s nejlepším týmem turnaje Upsadaisy jsme moc neměli šanci. Začali jsme ale bránit zónu, což je ukázalo být velice dobrým nápadem.

  Výsledné 3. místo ve skupině nás poslalo do posledního sobotního zápasu proti Styrian High 5. Tým s jablkem na dresu měl v sestavě jen asi 3 kluky a pak ne moc zkušené holky. Hráli taky zónu, ale s tou naší měli velké problémy, takže bitva zón pro štýrský tým skončila značnou prohrou.

  Následovala party ve sklípku s převleky ve stylu komixových hrdinů a naším týmovým převlekem za Simpsonovi.

  V neděli nás rozpis poslal do dvou zápasů proti místním SPIN, rozděleným na Spin & Trink a Trink & Spin. Ukrutná kuřecí zóna s holkama v zámku fungovala čím dál líp, výsledkem byla dvě vítězství a zápas o 5. místo opět se Spezi. Čekal jsem velice těsný zápas, ale ani oni nevstoupili dvakrát do téže řeky, se zónou si poradit nedokázali a přesvědčivé vítězství bylo naše.

  Takže 5. místo z 12. Kromě dvou zápasů ve skupině jsme všechno vyhráli a osobně se mi hra líbila, obrana byla super a v útoku jsme moc nekazili, hlavně v neděli jsme dokázali hrát slušně a vyhrávat proti relativně silným týmům. Fajn turnaj. A taky příjemné městečno Wolkersdorf s místním vínem, zámkem a svařákem. Pokud nás budou chtít, určitě pojedeme i za rok.

  Napsal Aleš.

  :, , ,

  Leave a Reply


  Notice: comments_rss_link is deprecated since version 2.5.0! Use post_comments_feed_link() instead. in /usr/share/wordpress/wp-includes/functions.php on line 3928
  RSS feed for this post (comments)
  TrackBack URI