• Pražská 7
 • Tréninky
 • Kontakt
 • Whose Baby
 • Reporty
 • Web
 • search
 • RSS PRAGUE SEVEN 
 • 1. Hala 2010 (open)

  napsal , on 3. 12. 2010, under Reporty

  Na tento turnaj jsme samozřejmě vyrazili s cílem co nejlepšího umístění, ale jelikož jsme zaměřeni spíše na mixové turnaje, naše ambice nemířily přehnaně vysoko. Šlo hlavně o to si dobře zahrát a otestovat si, jak jsme na tom čistě jako mužský tým. Patřičně namotivováni jsme nastoupili hned na první ranní zápas, který se hrál od brzkých 8:00, a to proti velmi silnému soupeři, pražskému týmu FUJ.

  FUJové proti nám hráli velmi trpělivou a přesnou hru, což se bohužel o našem výkonu říci nedalo. Proto jsme jim v tomto ranním „zahřívacím“ zápase jednoznačně podlehli poměrem 12:5.

  Kačer vs. Malvína

  Na druhý zápas základní skupiny jsme nastoupili jako papíroví favoriti proti týmu Figurky Slonů, který přijel z Říčan u Prahy. Tento tým mívá ve zvyku své soupeře nepříjemně překvapit, naštěstí se naše hra o poznání zlepšila a tak jsme si mohli pohlídat naše první turnajové vítězství 11:3.

  Třetí zápas skupiny jsme sehráli se Žlutou Zimnicí. Tentokrát jsme měli velkou příležitost Zimnici porazit, jelikož někteří zimniční hráči se nedostavili a další byli na juniorském turnaji ve Vídni (Vienna Adventure Cup). To se nám bohužel nepodařilo, a to díky spoustě zbytečných chyb a nechytů (minimálně tři byly v zóně). Konečný výsledek 10:8 v náš neprospěch byl (alespoň pro mě) zklamáním.

  V posledním zápase skupiny jsme se potkali s věkově nadprůměrnými (oproti ostatním zúčastněným), méně běhavými, zato ale velmi zkušenými Tios. A jak řekl Ondra: „Musíme vyhrát, jinak asi nestihnu zápas o umístění.“ (kino), tak se také stalo. Nad zasloužilými mástry českého ultimate jsme vyhráli 9:7.

  Po těchto výsledcích jsme skončili ve skupině třetí a postupovali tak do boje o 5. místo. Na tento zápas jsme si však museli počkat až do 19:30, jelikož odpoledne probíhaly boje ve druhé skupině.

  Ze skupin se do finále probojovaly pražské týmy FUJ a Prague Devils, do boje o 3. místo pražská Žlutá Zimnice s hradeckou Kulatou šachovnicí, o 5. jsme se utkali my a Velká Morava, o 7. Terrible Monkeys a Tios a do boje o 9. místo Figurky Slonů a PeaceEgg.

  Finální zápas o umístění se nám celkově podařil a díky dobré hře bez zbytečných chyb, pečlivé obraně a trpělivosti jsme ho dotáhli do vítězného konce s výsledkem 15:8.

  Konečné 5. místo pro nás bylo úspěchem, ale všichni plně doufáme, že příště to bude ještě mnohem lepší. 🙂

  Shrnutí skupin:

  Skupina A
  FUJ, Pražská 7, Žlutá Zimnice, Tios, Figurky Slonů

  Skupina B
  Terrible Monkeys, Velká Morava, Kulatá Šachovnice, Prague Devils, PeaceEgg

  Konečné pořadí:

  1. FUJ (Praha)
  2. Prague Devils (Praha)
  3. Žlutá Zimnice
  4. Kulatá Šachovnice
  5. Pražská Sedma
  6. Velká Morava
  7. Terrible Monkeys
  8. Tios
  9. PeaceEgg
  10. Figurky Slonů
  Fotky:

  Pozn.: Děkujeme Miguelovi, že si s námi zahrál základní skupinu a v souboji o 5. místo nám byl spolu s týmem Velké Moravy rovnocenným soupeřem.

  :,

  Leave a Reply


  Notice: comments_rss_link is deprecated since version 2.5.0! Use post_comments_feed_link() instead. in /usr/share/wordpress/wp-includes/functions.php on line 3879
  RSS feed for this post (comments)
  TrackBack URI